סילבן שלום

סילבן שלום

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-29/11/2006 עד 24/02/2009

    החינוך התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/03/2007 עד 24/02/2009

    משותפת - חוץ וביטחון וכספים לתקציב הביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 07/03/2001

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 07/03/2001

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 15/07/1998

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-16/07/1996 עד 15/07/1998

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-26/11/1996 עד 23/02/1998

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-26/11/1996 עד 19/01/1998

    לקידום מעמד האשה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 09/07/1997

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-16/11/1992 עד 17/06/1996

    לקידום מעמד האשה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 24/12/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-04/03/1999 עד 07/06/1999

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 04/03/1999

    הליכוד צומת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    הליכוד-גשר-צומת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015 עד 27/12/2015

    ראש הממשלה

    משנה לראש הממשלה

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015 עד 27/12/2015

    הפנים

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 14/05/2015

    לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 31/03/2015

    לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    המשנה לראש הממשלה

    משנה לראש הממשלה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    המשנה לראש הממשלה

    משנה לראש הממשלה

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-27/02/2003 עד 15/01/2006

    החוץ

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 27/02/2003

    האוצר

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-13/07/1998 עד 06/07/1999

    המדע, התרבות והספורט

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-09/07/1997 עד 13/07/1998

    הביטחון

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים