חיים רמון

חיים רמון

ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-06/05/2009 עד 02/07/2009

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 02/07/2009

    החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-02/06/2009 עד 02/07/2009

    ועדה משותפת להצ"ח סדרי השלטון והמשפט (משאל עם)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 10/01/2005

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-23/03/2003 עד 01/09/2004

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 01/09/2004

    למודיעין ולשירותים חשאיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 31/08/2004

    לכ"א בצה"ל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-12/03/2001 עד 17/02/2003

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-17/07/2001 עד 17/02/2003

    החוץ והבטחון

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-26/03/2001 עד 14/10/2002

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-15/07/1998 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 15/07/1998

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-16/10/1996 עד 18/03/1997

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 02/06/1992

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-07/05/1991 עד 24/02/1992

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 15/10/1991

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 29/10/1990

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-22/10/1984 עד 19/11/1988

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 03/12/1985

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 02/07/2009

    קדימה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    קדימה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-23/05/2005 עד 17/01/2006

    העבודה-מימד-עם אחד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/05/2005

    העבודה-מימד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 17/02/2003

    העבודה-מימד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 15/05/2001

    ישראל אחת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-16/05/1983 עד 13/08/1984

    המערך

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    ראש הממשלה

    משנה לראש הממשלה

  • הכנסת ה-17 מ-04/07/2007 עד 24/02/2009

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-04/05/2006 עד 22/08/2006

    המשפטים

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-10/01/2005 עד 23/11/2005

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-06/07/1999 עד 07/03/2001

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-11/10/2000 עד 07/03/2001

    הפנים

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-15/08/2000 עד 11/10/2000

    הפנים

    מ"מ שר

  • הכנסת ה-13 מ-22/11/1995 עד 18/06/1996

    הפנים

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 08/02/1994

    הבריאות

    שר

קוד המקור של הנתונים