ראובן ריבלין

ראובן ריבלין

ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-31/07/2013 עד 11/06/2014

    ועדת המשנה לביטוח

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/05/2014 עד 11/06/2014

    ו. משותפת (עליה-חו"ב) לנושא העדר התייחסות למאבק הפליטים היהודים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 11/06/2014

    ועדת העלייה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-10/04/2013 עד 11/06/2014

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-20/11/2013 עד 11/06/2014

    ו.משותפת (כלכלה - כספים) לקידום התחרות בענף המזון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 11/06/2014

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-17/06/2013 עד 11/06/2014

    ועדה משותפת (חו"ב-כספים) לתקציב הביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-17/06/2013 עד 11/06/2014

    ועדה משותפת (חוקה-כספים) לחוק נכסים של נספי השואה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-30/12/2013 עד 11/06/2014

    ועדת המשנה לעניינים חסויים לסעיף 5 לחוק הכנסת (ביטחוני)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-31/07/2013 עד 11/06/2014

    ועדת המשנה למגזר הערבי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-13/02/2013 עד 09/04/2013

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-09/03/2009 עד 30/03/2009

    הכספים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-09/03/2009 עד 09/03/2009

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-05/06/2006 עד 24/02/2009

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 24/02/2009

    לעניין מיגון יישובי עוטף עזה;מיגון מוסדות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    לזכויות ראש ממשלה מכהן ורעייתו

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת לחינוך וכספים-פרק ט"ז-שונות-59-חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת - כנסת וכספים לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-27/02/2007 עד 24/02/2009

    לעניין הקמת בית חולים באשדוד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/02/2008 עד 24/02/2009

    ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא קליטת עובדים ערבים בשירות הציבורי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-05/11/2007 עד 24/02/2009

    בעניין שנת שמיטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-05/11/2007 עד 24/02/2009

    בעניין שנת שמיטה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-22/01/2007 עד 24/02/2009

    בעניין עובדי אינטל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-22/01/2007 עד 24/02/2009

    בעניין עובדי אינטל

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 07/03/2007

    העלייה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/06/2006 עד 14/06/2006

    לזכויות הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-13/12/2000 עד 07/03/2001

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 07/03/2001

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-20/07/1999 עד 13/12/2000

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 31/10/2000

    המיוחדת למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-29/07/1998 עד 07/06/1999

    המיוחדת לענין לקחי אסון גשר המכביה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-14/04/1999 עד 07/06/1999

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-14/04/1999 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-14/04/1999 עד 07/06/1999

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-16/10/1996 עד 07/06/1999

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-19/01/1998 עד 07/06/1999

    לקידום מעמד האשה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-16/10/1996 עד 07/06/1999

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-30/10/1996 עד 07/06/1999

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-08/07/1991 עד 13/07/1992

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 17/06/1992

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 02/06/1992

    הכנסת

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 11/06/2014

    הליכוד ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-04/03/1999 עד 07/06/1999

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 04/03/1999

    הליכוד צומת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-01/09/1996 עד 23/02/1999

    הליכוד-גשר-צומת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 28/01/2003

    התקשורת

    שר

קוד המקור של הנתונים