אופיר פינס-פז

אופיר פינס-פז

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 10/01/2010

    העבודה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    עבודה

  • הכנסת ה-16 מ-23/05/2005 עד 17/04/2006

    העבודה-מימד-עם אחד

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/05/2005

    העבודה-מימד

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 17/02/2003

    העבודה-מימד

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 15/05/2001

    ישראל אחת

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    העבודה

ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-24/11/2009 עד 10/01/2010

    ועדה משותפת של כלכלה וחוקה לחוק נתוני אשראי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-27/07/2009 עד 10/01/2010

    ועדה משותפת בהתאם לחוק נכסים של נספי השואה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-06/05/2009 עד 10/01/2010

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-06/05/2009 עד 10/01/2010

    העלייה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/05/2009 עד 10/01/2010

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 10/01/2010

    החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 04/05/2009

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-02/01/2008 עד 24/02/2009

    ועדה משותפת - כנסת וחוקה להצ"ח סדרי השלטון והמשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-01/08/2007 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לענין הצ"ח העיריות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/02/2007 עד 24/02/2009

    הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-22/01/2007 עד 24/02/2009

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא עמלות הבנקים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-28/11/2006 עד 24/02/2009

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-22/11/2006 עד 07/11/2007

    משותפת כלכלה ומדע להצ"ח - הגבלת הפצת פרסומות ברשתות תקשורת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/11/2006 עד 07/02/2007

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לעניין בטחון פנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא האזנות הסתר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא ועידת התביעות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-08/02/2006 עד 17/04/2006

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-01/02/2006 עד 17/04/2006

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-02/08/2004 עד 21/03/2005

    ועדה משותפת בנושא הארכת חיים (עבודה - חוקה)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/07/2003 עד 10/01/2005

    המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 10/01/2005

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 10/01/2005

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לתיקונים בחוקי הבחירות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לבדיקת משך ההליך המשפטי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 10/01/2005

    לעניין האזנות הסתר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-26/03/2001 עד 17/02/2003

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-06/11/2000 עד 26/03/2001

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-31/07/2000 עד 17/02/2003

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-17/07/2000 עד 31/07/2000

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-11/07/2000 עד 26/07/2000

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 17/02/2003

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 17/02/2003

    המיוחדת לקידום מעמד הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 17/02/2003

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 19/02/2001

    לענייני מחקר ופיתוח טכנולוגי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 26/03/2001

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/07/2000

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-29/07/1998 עד 07/06/1999

    המיוחדת לענין לקחי אסון גשר המכביה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-04/02/1998 עד 07/06/1999

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-09/07/1996 עד 07/06/1999

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכספים

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-17 מ-09/07/2006 עד 01/11/2006

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-04/05/2006 עד 09/07/2006

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-10/01/2005 עד 23/11/2005

    שר

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-25/10/2007 עד 24/02/2009

    משותפת פנים ועבודה בנושא העליה בתחלואת הסרטן

  • הכנסת ה-17 מ-01/08/2007 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לענין הצ"ח העיריות

  • הכנסת ה-17 מ-14/02/2007 עד 24/02/2009

    הפנים והגנת הסביבה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לעניין בטחון פנים

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא ועידת התביעות

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לבדיקת משך ההליך המשפטי

  • הכנסת ה-15 מ-19/03/2001 עד 17/07/2002

    החוקה, חוק ומשפט

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 13/03/2001

    הכנסת

  • הכנסת ה-14 מ-04/02/1998 עד 15/08/1998

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

קוד המקור של הנתונים